A csapat - Imperial Tobacco Field Force

imperial-fb

A Trafikosok Lapjának készítői oldalaikon szeretnénk helyet adni azoknak a szakembereknek, akikkel a trafikos kollégák nap mint nap találkoznak. Most induló rovatukban bemutatják a hazánkban jelen lévő dohányipari cégek területi képviselőit, azokat a csapatokat, amelyek segítik a dohányboltban dolgozók munkáját. Elsőként az Imperial Tobacco Magyarország Kft. értékesítési csapata mutatkozik be, a következő lapszámokban pedig folytatódik a sorozat a többi gyártóval, s erről természetesen mi is hírt adunk!

Az Imperial Tobacco Magyarország Kft. értékesítési csapata (Field Force) jelenleg 28 területi képviselőből (Sales Representative) és két regionális értékesítési vezetőből (Sales Manager) áll. A csapat két régióra oszlik: (1) Észak-Magyarországra (Szombathelytől Nyíregyházáig), mely régióban 15 képviselőnk tevékenykedik, és (2) Dél-Magyarországra (Zalaegerszegtől Békéscsabáig, beleértve a Balaton térségét is), mely régióban 13 képviselő kollégánk dolgozik.

A csapat döntő része „ős-Imperial-os”, akik már a direkt értékesítési rendszerben is cégünknél dolgoztak, és – mint „Van Sales Man” – értékesítettek közvetlenül boltokba, vendéglátóhelyekre, majd – a trafikrendszer bevezetése után – nemzeti dohányboltokba. Az ODBE indulását követően az értékesítő kollégáinkból területi képviselő lett. A változás lényegében abból állt, hogy kollégáink termékek közvetlen értékesítésével már nem foglalkoztak, így viszont több idejük jutott támogatni cégünk marketing elképzeléseinek a megvalósítását a dohányboltokban.

Rendkívül nagy örömünkre szolgál, hogy képviselőink jelentős többsége már a trafikrendszer indulása óta ismeri a trafiktulajdonosokat és a dohányboltok munkatársait, ily módon a remek kapcsolat már igen komoly múltra tekint vissza.

Csapatunk mindig elsőrangú partnerség kialakítására törekszik, mind a trafikosok, mind pedig végső soron a fogyasztók még nagyobb megelégedettségére, ami az Imperial Tobacco – mint kereskedelmi vállalkozás – legfőbb célja!

Kívánunk minden Tisztelt Partnerünknek elsősorban jó egészséget, kitűnő üzleti eredményeket, és ezúton is megerősítjük elkötelezettségünket a hosszútávú kiváló együttműködés iránt!

imperial
(NAGYÍTÁSHOZ, KATTINTSON A KÉPRE!)

(Szerző: Schaub Gábor és Böröndi Ferenc értékesítési vezetők, Imperial Tobacco Magyarország Kft.)

Legfrissebb híreink

Fokozott figyelem, közelednek az ünnepek!

2023. november 27.
Fokozott figyelem, közelednek az ünnepek!

Az Országos Rendőr-főkapitányságon 2023. november 13-án zajlott a kereskedelmi egységek biztonságával összefüggő kérdésekre fókuszáló konferencia.

A Magyar Dohány Kiskereskedők Szövetségének álláspontja a T/6220. számú törvényjavaslatról

2023. november 24.
A Magyar Dohány Kiskereskedők Szövetségének álláspontja a T/6220.  számú törvényjavaslatról

A T/6220 számú, a fiatalkorúak dohányzásának visszaszorításáról szóló 2012. évi CXXXIV. törvény és egyes kapcsolódó törvények módosításáról szóló törvényjavaslatban foglalt, a szankciórendszer szigorítását célzó rendelkezések kapcsán a Magyar Dohány Kiskereskedők Szövetsége – figyelembe véve, hogy egyelőre csak a törvényjavaslat benyújtáskori szövege ismert – a jogalkotó számára megfontolásra ajánlja az alábbi szakmai szempontokat.

COPD Világnap - Magyarországon is népbetegségnek számít

2023. november 15.
COPD Világnap - Magyarországon is népbetegségnek számít

Nem lehet elégszer hangsúlyozni, hogy bár megelőzhető és kezelhető, a krónikus obstruktív tüdőbetegség, vagy másnéven COPD, mégis dobogós helyen szerepel a vezető halálokok között – hangsúlyozta Dr. Bogos Krisztina, az Országos Korányi Pulmonológiai Intézet (OKPI) főigazgatója a témában rendezett szakmai konferencián. 

Dániában korlátozzák a fiatalok alkoholvásárlását és emelik a snüssz árát

2023. november 15.
Dániában korlátozzák a fiatalok alkoholvásárlását és emelik a snüssz árát

Dániában korlátozzák a 18 év alattiak alkoholvásárlását és emelik a snus árát - derült ki a dán egészségügyi minisztérium bejelentéséből.

Alternatív nikotintermékek - a Tholos Foundation szakpolitikai tanulmánya

2023. november 10.
Alternatív nikotintermékek - a Tholos Foundation szakpolitikai tanulmánya

A Tholos Foundation a japán székhelyű Pacific Alliance Institute-tal és a svédországi Scantech Strategy Advisors tanácsadó céggel együttműködésben közzétette a Safer Nicotine Works című szakpolitikai tanulmányát arról, hogy hogyan csökkentette sikeresen Svédország és Japán a dohányzási arányt biztonságosabb alternatív nikotintermékek bevezetésével.